Top-level domain

Registréiert en .org.lc Domän

Vun $18/Joer · Websäit vun der Gemeng · Free DNS

.org.lc
Registréieren
$18
/Joer
Erneieren
$18
/Joer
Transfer
$18
/Joer

. org.lc ass en zweet-Niveau-Namespace ënner. lc, der Länner-Domän

A .org.lc domain works for almost any project — a business, a blog, a portfolio or your next big idea.

.org.lc op ee Bléck

Land/RegiounSaint Lucia
Lëscht vun de lëtzebuergesche PrivatschoulenGratis
International Zeichen (IDN)Net ënnerstëtzt
Registréierungsdatum1–10 Joer
Redentioun-Fënster~5 Deeg
Typesch Benotzung--

.org.lc Domain FAQ

. org.lc ass en zweet-Niveau-Namespace ënner. lc, der Länner-Domän

.org.lc registréiert fir $18/yr an erneiert op $18/yr op ns6 — WHOIS Privatsphär an DNS

Ja —.org.lc ass fir jiddereen zougänglech, ouni Resident oder Eligibilitéit

Ja. Gratis WHOIS Privatsphär ass op all .org.lc Domain abegraff, also Äert Numm, E-Mail

You can register .org.lc for 1 to 10 years at a time, and turn on auto-renew so it never lapses.

No der Verfallsdatum

. org.lc benotzt Standardbuchstawen, Zifferen an Bindestricher. Fir Akzente oder net-latäinesch

A .org.lc domain works for almost any project — a business, a blog, a portfolio or your next big idea.

Yes. Transferring a .org.lc to ns6 costs $18 and usually adds a year to your registration. You keep everything — ns6 just becomes where you manage it.

Every .org.lc domain includes free DNS hosting with a full record editor — point it anywhere, and add the MX records for whichever email provider you use, at no extra cost.

Är .org.lc gëtt direkt registréiert an normalerweis an e puer Minutten no der Auscheckung geléist.

D'N6 gëtt Iech .org.lc fir $18/Joer mat gratis WHOIS Privatsphär, gratis DNS an ouni Verlängerung.

Aner Erweiterungen